ליווי בתהליכי שיקום– אדם שחווה משבר, מאבד באחת יכולות תפקוד, לעיתים קרובות מתפרקים קשרים חברתיים ומשפחתיים והוא נמצא בתוך תהום ואבדן זהות העצמית. בהמשך לטיפול כזה או אחר, האדם ולעיתים משפחתו, צריכים עזרה וליווי בתהליך השיקום על מנת להחזיר מיומנויות שאבדו בדרך, לחזור לתפקוד מיטיב ולחיות חיים מלאי משמעות. בהקשבה מעמיקה ובשיתוף פעולה מלא, נפתח יחד תחושת מסוגלות ותקווה וכך נסלול את הדרך להשגת יעדים והגשמת מטרות אישיות בתחומי החיים השונים ובגישת ההחלמה.

ליווי בתהליכי שינוי– מעגל השינוי הוא מעגל אין סופי. במהלך החיים אנו לעיתים רוצים ולעיתים נאלצים לעשות שינויים כדי לשמור על תנועה, להתקדם ולהתפתח. מעגל השינוי כולל בתוכו חמישה שלבים כאשר שלב ההחלטה- כלומר הנכונות להתחיל בשינוי, הוא השלב השלישי בו מתחילים להתנסות בשינוי ההרגלים. במפגשים נוכל יחד לזהות מהו השינוי המבוקש, באיזה שלב אני נמצא ואיך אני מתקדם במעגל. יתכן והשינוי המבוקש יהפוך לדרך חיים יתכן ותגיע "נפילה"- חזרה להתנהגות קודמת. המשימה העומדת בפנינו כעת היא חוויית הלמידה ויצירת אבן דרך משמעותית מן ההתנסות, על מנת לשנות הרגלים, לפתח כישורים ולהתקדם במסע החיים.

ליווי בגישת ACT- "טיפול קבלה ומחויבות" המסר המרכזי של השיטה: "קבל את מה שיש לך עליו שליטה והתחייב לפעולה המשפרת את חייך".  זו גישה פעילה מאוד של עבודה משותפת המשפרת את הגמישות הפסיכולוגית. במפגש נעבוד יחד כצוות, נברר ערכים ומטרות, נלמד להיות קשובים לעצמי, לכאן ועכשיו על מנת לעזור לך להיות אדם שאתה רוצה להיות ולבנות חיים שאתה רוצה לחיות. הגישה כולל למידת מיומנויות להתמודדות יעילה יותר עם מחשבות ורגשות וכן תרגול בין המפגשים מתוך הבנה שככל שנתרגל יותר, נשתפר יותר.

מיומנויות קוגנטיביות לעבודה– התערבות שמטרתה ללמד אסטרטגיות לשיפור התפקוד בדגש על עולם העבודה. על ידי זיהוי עוצמות לצד חסמים, נוכל יחד ללמוד מהו תפקוד קוגניטיבי, נכיר לעומק את המיומנויות השונות, נערער על מחשבות אוטומטיות שליליות ונלמד לפתח שיגרה מלאת עשייה והתקדמות לעבר מטרות.

פיתוח תקווה וחוסן– תקווה וחוסן נמצאו כמשאבים פנימיים מקדמי שינוי. התקווה היא תהליך אקטיבי. בעלי תקווה גבוהה מחוללים שינוי בחייהם ע"י חתירה למטרות, הצבת אתגרים ולקיחת אחריות. אלה משחררים אדרנלין, מעוררים רגש חיובי ומפתחים כוחות ותחושת מסוגלות. חוסן מתייחס לתפקוד אפקטיבי תחת תנאי דחק. היכולת לתפקד לנוכח לחץ וקושי משיבה כוחות ומפתחת את היעילות העצמית. במפגשים נדע לאפיין יחד את משאבי התקווה והחוסן, לקדם אותם וכך להתגבר על תחושות של חוסר אונים ורגשות שליליים המעכבים עשייה והתקדמות במטרה לשפר יעילות עצמית ורווחה נפשית.