נעים להכיר,

שמי אילת היילוייל, אני נשואה לארז ואמא לדניאל, קסם, זיו ותמיר.
אני עוסקת בטיפול רגשי וליווי בתהליכי שיקום משנת 2004 ומשלבת בעבודתי כלים רבים שרכשתי לאורך השנים. אני בעלת תואר שני בבריאות נפש קהילתית, במסגרתו התמקדתי בקידום בריאות ורווחה נפשית ורכשתי כלי עבודה כמו דמיון מודרך, מיינדפולנס ופסיכולוגיה חיובית. אני בעלת תואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך, במסגרתו חקרתי מנהיגות בפינות חי בבתי ספר. אני מטפלת בעזרת בעלי חיים, מתמחה בעבודה עם כלבים בטיפול רגשי ובשיקום לאחר משבר. בנוסף, אני מוסמכת בהתערבויות מבוססות כלים של טיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT) שהוכחו כיעילות בשיפור בתפקוד וכמקדמות חלמה: מיומנויות קוגנטיביות לעבודה (CSW- Cognitive Skills for Work) מקדמת שינוי והצלחה בעולם העבודה. תרפיה בקבלה ומחוייבות (ACT- Acceptance and Commitment)  מקדמת שינוי בגמישות הפסיכולוגית במטרה לחיות במודעות של "הרגע הזה" תוך קבלה של כל מה שלא בשליטתנו והתחייבות לפעולה שתשפר את איכות חיינו. 

ניסיון מקצועי
ניהלתי את מרחב שרון בתחום "כלב טוב"- מ"קבוצת שכולו טוב"- מיזם לשיקום תעסוקתי המכשיר מתמודדים עם חסמים תעסוקתיים. 
ניהלתי את סניף מרכז ורכזתי קורס כלבנות טיפולית במכללת שילובים בחסות אוניברסיטה הפתוחה. 
ריכזתי את תחום הטיפול וקורס כלבנות טיפולית במרכז לרכיבה טיפולית בתל מונד בשיתוף וינגייט. 
מרצה ומדריכה סטודנטים ומטפלים בעזרת בעלי חיים וכלבנים טיפוליים.
מלווה ומקדמת תפקוד של אנשים בשלבים שונים בתהליכי שיקום לאחר משבר נפשי. מטפלת רגשית בעזרת כלבים.

אני מאמינה
בכל ליבי בשירות מכוון אדם ועל כן מתאימה את המפגש לצרכיו. אנו עובדים יחד כצוות, בהתאם לבירור ערכים ומטרות וכך מתקדמים יחד בקצב אישי. תפיסת החיים שלי אומרת שהחיים הם מסע אין סופי של הזדמנויות ולמידה. גם אם הדרך קשה לפעמים (אין ספק שהחיים רצופים מהמורות), בכל רגע ומכל סיטואציה אנו אוספים כלים במטרה להפוך את המסע לקל יותר, מרתק יותר ומאפשר יותר. המוח שלנו הוא פלסטי וניתן לאימון, לכן אפשר לפתח חוסן, להתגבר על מכשולים ולהתקדם צעד צעד לעבר חיים מלאי משמעות ורווחה נפשית. המפגשים שלנו יכולים להיות קצרי מועד או ארוכי טווח והם מבוססים על קשר משמעותי, נגישות והתאמה למציאות משתנה.

אני מאמינה שאם הגעתם לכאן ואתם חושבים על טיפול או ליווי, התקדמתם עוד שלב במעגל השינוי. אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר ואעזור לכם לנווט בשבילי המסע שלכם.

השביל הזה מתחיל כאן