התפתחות מקצועית ושותפות הן אבני יסוד בזהות המקצועית שלי, על כן חרטתי על דגלי למידה אין סופית והדרכות עמיתים. אני אוהבת לראות ולהרגיש אנשים שמתקדמים בדרכם ושמחה על ההזדמנות שניתנה לי להיות חלק בתהליך. במשך כל שנות עבודתי במקצוע, אני מדריכה סטודנטים, צוות וקולגות באופן פרטני או קבוצתי על פי הצורך. אנו בונים יחד כצוות את הסטינג המתאים להדרכה ומאפשרים סביבת למידה מבוססת הפרייה הדדית, תוך שמירה על כללי אתיקה מקצועית. בהדרכה אני משלבת כלים פרקטיים לניתוח ועיבוד חווית, על מנת להפוך אותן למשמעותיות עבור המטופל והמטפל גם יחד.

הדרכת סטודנטים לטיפול בעזרת בעלי חיים וכלבנות טיפולית– במהלך הלימודים מתעוררות סוגיות כמו הצפה רגשית, תהיות לגבי המקצוע, "תקיעות" של תהליך בעבודה מעשית וכדומה. לעיתים הסטודנט מרגיש שסוגיות אלה אינן מקבלות מענה מספק בתוכנית הלימודים. במקרים כאלה, הדרכה חיצונית, מאפשרת לראות דברים באור אחר ובכך להאיר את המשך הדרך. ההדרכה נבנית על בסיס ערכי הסטודנט ממקום של חקר המוביל לתהליך גיבוש זהות מקצועית.

הדרכת מטפלים רגשיים בעזרת בעלי חיים וכלבנים טיפוליים– כאנשי מקצוע בתחום הטיפולי, אנו מחוייבים הן לעצמנו והן למטופלים ומשפחותיהם לקחת הדרכה. התערבבות עם תכנים מורכבים יכולה לשאת אותנו למקומות קשים עבורינו, "תקיעות" בתהליכים עלולה לתסכל אותנו, הצלחות משמעותיות יכולות לסחרר אותנו. בהדרכה, נפתח את האירוע ונעבד אותו, נהיה בתשומת לב לפרטים באירוע עצמו ובהקשר שלו. נשתמש במודלים שונים לניתוח ונצא לתכנית פרקטית להתקדמות בהמשך הדרך.